Середа, 26.06.2019, 06:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Професійно-технічне училище №11 м. Нововолинська

Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 185
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досвід наших педагогів

Анотований каталог 
дидактичних і методичних матеріалів педагогів
професійно-технічного училища №11 м. Нововолинськ

Вид навчально- методичного видання

Прізвище автора, посада

Назва роботи

Анотація

Методичні рекомендації

Мисанюк Г.І, майстер в/н

металообробних професій

Майстер-центральна фігура в навчанні і вихованні учнів

 Методичні рекомендації акцентуютьувагу на роботу майстра виробничого навчання з питань вибору ефективних форм, методів і засобів навчання і виховання учнів. Знайомлять з роботою майстра, орієнтовану на покращення знань, умінь і навичок учнів, розвиток професійного мислення, активізацію

пізнавального інтересу, сприянню вихованню в учнів любові до обраної професії.

Адресовані творчим педагогам, які використовують у своїй роботі нові педагогічні ідеї.

Дослідницький проект

Магдисюк Е.Л.,

методист,

викладач математики

Математика і мистецтво

Дослідницький проект допоможе учням розширити знання про багатогранне застосування математичних знань на практиці,доведе зв’язок з мистецтвом.Сприятиме формуванню уявлень про роль математики у пізнанні дійсності, усвідомлення математичних знань як невід’ємної складової загальної  культури людини, необхідної умови повноцінного життя в сучасному суспільстві і апарату наукового пізнання, оволодінням системи математичних знань, умінь і навичок, потрібних у майбутній професійній діяльності.

Проект стане у пригоді креативним педагогам. Які намагаються урізноманітнити виклад теоретичного матеріалу цікавими фактами зв’язку математики з іншими науками.

Методична розробка

Остяк С.В.,

викладач

спецпредметів

кухарських професій

Інноваційні підходи до навчання професії

Розкриває питання планування,організації роботи і проведення майстер-класів як ефективної форми пропаганди, поширення та упровадження інноваційного педагогічного досвіду.Представлено розробки апробованих майстер-класів викладача спец предметів та майстрів виробничого навчання професії кухар, кондитер.

Адресованамайстрам в/н та викладачам спец предметів.

Методичні рекомендації

Остяк С.В. та інші,

викладач

спецпредметів

кухарських професій

 

Традиційні страви Волині

У посібнику розміщені позаурочні заходи з професійним спрямуванням для кухарів, кондитерів¸які знайомлять учнів з історією, традиціями, обрядами як українців вцілому, так і волинян окремо.

Посібник складається із сценаріїв різножанрових позакласних заходів, які вміщують цікавий матеріал, підкріплений відеоматеріалом, презентаціями. Призначений для педагогів ПТНЗ.

Методичні рекомендації

Сіжук П.С.,

викладач

математики

Метод проектів на уроках математики

У методичних рекомендаціях  висвітлено методику проведення уроків з використанням новітніх педагогічних технологій. Навчальні проекти навчають учнів нестандартно мислити, розвивають увагу, сприяють засвоєнню основних понять теми.

Методичні рекомендації адресовані творчим педагогам, які прагнуть урізноманітнити навчальний процес інноваційними технологіями, зокрема, проектними.

Книга для читання

Каганюк Н. П.,

викладач історії

Нариси з історії українського жіноцтва

Актуальність роботи полягає у висвітленні ролі жінки в різні історичні періоди України. У книзі розкриваються невідомі факти з життя історичних постатей жіноцтва.

Рекомендовано викладачам історії, української літератури,учнівській молоді

Дослідницький проект

Каганюк Н.П.,

викладач історії

Оперне мистецтво України

Проект допоможе учням розширити свій світогляд, срозуміти важливість мистецтва в житті людини, сприятиме розвитку особистості, зародженню у свідомості молодої людини якостей, які є носіями життєствердної енергії, сприятиме естетичному вихованню молоді.

Проект буде корисним для педагогів, які прагнуть використовувати у своїй роботі цікаві факти, що доповнять зміст навчального матеріалу.

Методичні рекомендації

Коцура К.В.,

соціальний педагог

Роль соціального педагога у попередженні девіантної поведінки підлітка в межах сімейного простору

У роботі відображено процес формування особистості дитини з девіантною поведінкою через призму сімейного виховання. Досліджується ставлення батьків і підлітків (15-16років) до протиправної асоціальної поведінки.Наведені рекомендації для батьків, педагогів і підлітків, схильних до правопорушень, з метою налагодження міжособистісних взаємин.

Рекомендації та корекційно-розвивальні заняття можуть бути використані соціальними педагогами (психологами) для роботи з сім’ями та дітьми.

Збірник

Біднюк О.Є.,

майстер в/н

сфери обслуговування

Лабораторно-практичні роботи з предмета «Техніка і механізація  торговельних розрахунків»

Виходячи з ідеї компетентнісно-орієнтованої освіти, пропонується розгляд найважливіших теоретичних та практичних аспектів проведення лабораторно-практичних занять, надаються зразки та рекомендації їх проведення.

Адресований викладачам професійно-теоретичної підготовки та учням ПТНЗ професій «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів», кваліфікація-3 розряд.   

Збірник

ПалічукЮ.М.,

майстер в/н зварювальних професій

Робочий зошит учня з професії електрогазозварник

Робота містить цікаві та різноманітні завдання навчально-контролюючого змісту, які зручно виконувати учням та перевіряти майстру виробничого навчання. Завдання подані у формі запитань, заповнення таблиць, малюнків, схем, тренувальних вправ.

Методичні поради

Зайчук А.А.,

практичний психолог

Використання ігрових технологій у профілактиці синдрому професійного вигорання педагогів

У даній роботі зібрано комплекс тестового матеріалу, анкет та методик для виявлення рівня емоційного та професійного вигорання; розкриті результати діагностичної роботи. Цикл авторських занять допомагає розширити знання про такі поняття як «стрес поспішання» та «емоційна культура».

Навчальний довідник

Галушка В.М.,

викладач хімії

Хімія неметалів і металів. Опорні таблиці

Робота містить одинадцять таблиць, які унаочнюють теоретичний матеріал з хімії, розкривають будову, хімічні властивості, застосування неметалів та металів і розраховані на молодих викладачів та учнів шкіл і ПТНЗ

Збірник текстів

Вакула І.В., викладач іноземної мови

Професійно-спрямовані завдання з предмета «Іноземна мова»

Збірник збагачений професійними термінами, ілюстраціями,  допоможе створити мовне середовище для учнів, стимулювати їх в читанні тематичних тестів і засвоєнні необхідної лексики

Збірник текстів

Свиридова Т.В.,

викладач української мови та української літератури

Добірка диктантів професійного спрямування з додатковими завданнями

У добірці зібрані тестові диктанти професійного спрямування з додатковими завданнями. Добірка створена як резерв додаткової перевірки мовних знань учнів і може бути використана викладачами ПТНЗ

Методичні рекомендації

Колесник Л.Т.

майстер в/н

Роль позаурочних заходів у формуванні професійних якостей учнів ПТНЗ

Робота містить рекомендації щодо використання інноваційних методів навчання при проведенні позаурочних заходів з професійним спрямуванням,які дають змогу формувати стійкий  інтерес учнів до обраної професії і розрахована на увагу майстрів виробничого навчання та викладачів спец предметів.

Збірник тестів

Васильєва Т.В.,

викладач історії

Тести для контролю знань з історії України. 10кл.

Варіативність іорм тестових завдань дає змогу ґрунтовно оцінити знання, уміння, навички учнів та досягти високого рівня фіксації уваги.

Посібник полегшить працю викладача та стане добрим помічником у тренуваннях для спраглих знань учнів.

Навчальний посібник

Король А.С., викладач спецпредметів

Опрацювання компютерних презентацій

Посібник містить методичні рекомендації та практикум з технології створення якісних комп’ютерних презентацій на прикладі програми Microsoft Power Point 2010.Крім текстового матеріалу ще й ілюстративний матеріал, де покроково розписано всі етапи створення презентації.

Адресований учням, а також педагогам.

Методичні рекомендації

Житнецький О.Ю., викладач фізики, інформатики

Створення web-сайту педагога

Посібник містить методичні рекомендації з технології створення персонального web-сайту педагога з використанням конструктора сайтів та готових шаблонів завдяки яким будь-який користувач мережі Інтернет може без особливих труднощів створити персональний web-сайт без знання мови HTML та правил роботи з HTML-документами.

Методичні рекомендації

Вавринюк О.М., фізкерівник

Оздоровчо-виховна робота

У посібнику вміщено поради щодо урізноманітнення форм та методів ППФП з метою профілактики професійних захворювань учнів, які здобувають професії перукаря, оператора комп’ютерного набору, кухаря, електрогазозварника, як майбутніх працівників певної галузі виробництва.

Рекомендації будуть корисні як для учнів так і для викладачів фізичного виховання ПТНЗ

Навчальний довідник

Ковальчук Г.М., заст..директора з НВР, викладач математики

Тригонометрія. Опорні конспекти

Довідник містить короткі теоретичні засади та методичні рекомендації щодо складання опорних конспектів.

Збірник

Андрієнко Т.П., майстер в/н металообробних професій

Робочий зощит учня з професії верстатник широкого профілю

В збірнику підібрано цікавий та корисний матеріал, призначений для вивчення, закріплення і контролю знань учнів з професійно-практичної підготовки, в ньому систематизовані вправи для теоретичного контролю знань, графічні тренінги, самостійні роботи.

Може використовуватись як дидактичний матеріал, необхідний для проведення уроків виробничого навчання, а також бути використаним для поточного і тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів.

Навчальний посібник

Погребська О.І., майстер в/н сфери обслуговування

Візуалізація навчального матеріалу

У посібнику стисло подано теоретичний матеріал з предмета «Матеріалознавство» професії перукар, який доповнений ілюстраціями,  мультимедійними презентаціями, що формує стійкий інтерес учнів до предмета. Призначений для викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ.

 

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930